В детска градина "Звънче" се проведе обичай лазаруване, представен от децата и учителите на трета група "Приятели". С умелото си изпълнение и под съпровода на традиционните за празника песни и танци, децата перенесоха присъстващите в света на българските традиции и обичаи.
Гости на празника бяха зам.- кмет на община Казанлък Сребра Касева, директорът на ДЯ "В.Левски" Радостина Тонева, родители и приятели на ДГ "Звънче".